€ do ustalenia

Niemcy praca – operator wózka widłowego (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dingolfing
  • Opublikowany: 8 lutego 2013 00:34

Dla koncernu samochodowego BMW szukamy osób do pracy w Niemczech jako operator wózka widłowego przy załadunku i rozładunku towarów na magazynie.

Stanowisko: kierowca, operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Dingolfing (Bawaria), Niemcy

Obowiązki pracownika:
– Obsługa wózka widłowego
– Praca przy rozładunku i załadunku
– Optymalizowanie przestrzeni magazynowej
– Dbanie o sprawne funkcjonowanie magazynu

Wymagania:
– Uprawnienia do pracy na wózku widłowym,
– Doświadczenie nabyte jako operator wózka widłowego,
– Posiadanie doświadczenia przy pracy na magazynie,
– Język Niemiecki na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:
– Pracę w dużej międzynarodowej firmie,
– Umowę o pracę na Niemieckich warunkach (na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia),
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Zakwaterowanie w Niemczech zapewnione przez pracodawcę,
– Atrakcyjne zarobki (podstawa + premia).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 341 07 83 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

– CV (mile widziane CV w języku niemieckim),

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem OWW/BMW.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 83051144521a30d2

6 komentarzy na “Niemcy praca – operator wózka widłowego (Bawaria)”

  1. Witam serdeczie.Posiadam uprawnienia na wózek widłowy
    -elektryczny
    -gazowy
    z uprawnieniami na wymianę butli gazowej.
    Mam 24 lata wykształcenie średnie.J.niemiecki w stopniu komunikatywnym,j.angielski w stopniu dobrym.

  2. WITAM MAM NA IMIĘ PRZEMYSŁAW.JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ W WASZEJ FIRMIE. PRACOWAŁEM 10 LAT NA WÓZKACH WIDŁOWYCH.JĘZYK NIEMIECKI DOBRY.PODEJMĘ PRACE OD ZARAZ PROSZĘ O KONTAKT 695-175-562 POZDRAWIAM

  3. pablopiesyk na 21 lutego 2013 @ 14:21

    Witam mam na imie Paweł mam 33 lata. jestem zainteresowany pracą w waszej firmie. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe elektryczne i spalinowe z wymianą butli. Pracowałem już jako magazynier przez 4 lata.

    • pablopiesyk na 21 lutego 2013 @ 14:22

      Mój nr tel 721-021-076

      • zbyszek amro na 13 maja 2013 @ 07:18

        witammoje imie zbyszek mam uprawnienia na wózki widłowe,ostatni rok pracowałem w niemczek koło regensburga w netto na magazynie jako komisionertowaru język dogadywałem się ez problemu posiadam numer nadania niemiecki bo pracowałem na niemieckiej umowie.jestem do dyspozycji tel.724742244 dziekuje i pozdrawiam zbszek

  4. Jestem zainteresowany tą pracą.Pośiadam uprawnienia na wózki widłowe.Mam doświadczenie na wózkach bocznych wysokiego składowania.Język niemiecki w stopniu komunikatywntm.Obecnie pracuję na magazynie posługuję się skanerem i komputerem.Proszę o kontakt pod nr.693832915