€ 8,80 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz w Dreźnie bez znajomości języka na produkcji rowerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 17 lipca 2015 00:58

Producent rowerów z Drezna pilnie poszukuje Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie manualnej pracy w Niemczech 2015 od zaraz przy montażu elementów.

Start: od zaraz

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Drezno

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Prace polegać będą na montażu części oraz całych rowerów.
  • Zadania wykonuje się w dużej fabryce przygotowującej rowery na zapotrzebowanie sklepów oraz mniejszych salonów.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • niezawodność
  • odpowiedzialność
  • szybkie tempo, zręczność, zwinność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • płatne 230 euro miesięczne zamieszkanie w hotelu robotniczym
  • praca na podstawie niemieckiej umowy – pierwsza zostanie podpisana na okres 3 miesięcy
  • atrakcyjne zarobki
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV oraz zdjęciem na poniższy adres kontaktowy:
neuearbeit[at]berlin.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja rowerów, Drezno, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/drezno-praca-w-niemczech-na-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka-2015/

ID ogłoszenia: 87655a823c303397

3 komentarze na “Niemcy praca od zaraz w Dreźnie bez znajomości języka na produkcji rowerów”

  1. Jestem gotowy do wyjazdu. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji. Proszę o kontakt. 666745503
    Pozdrawiam

  2. Jestem mlody ambitny podejme sie kazdej pracy

  3. Tetrzona Robert na 12 września 2015 @ 15:48

    Jestem bardzo zainteresowany od zaraz moge podjonc prace