€ 11 euro brutto za godzinę

Niemcy praca od zaraz sprzątanie po remontach Drezno z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Opublikowany: 19 maja 2016 18:02

Poszukiwani od zaraz nowi pracownicy do sprzątania mieszkań po remontach. Fizyczna praca w Niemczech z podstawową znajomością języka oraz zakwaterowaniem bezpłatnym na czas podpisanej umowy.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 11 euro za godzinę.

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona staje się częścią ekipy sprzątającej, która wchodzi do mieszkania od razu po remoncie;
  • praca polega na sprzątaniu – usuwaniu zabrudzeń, kurzu, ustawianiu mebli na swoje miejsce itp;
  • kierownik przydziela konkretne zadania;
  • uwaga – ekipa nie odpowiada za usuwanie gruzu z mieszkania.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • sprawność fizyczna;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych;
  • znajomość języka niemieckiego na podstawowym poziomie;
  • duża dokładność i wyczucie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziana mobilność – własne auto i prawo jazdy kat.B;
  • uczciwość.

Kandydatom oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo dobre zarobki;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie w sprawach formalnych i urzędowych;
  • pełne wyposażenie – sprzęty, środki czyszczące i odzież ochronną;
  • częściowe pokrycie kosztów za dojazdy do pracy własnym samochodem.

Aplikacje:
CV z załączonym zdjęciem oraz kilka zdań o sobie prosimy wysłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać:
„Praca w Niemczech sprzątanie mieszkań po remontach, Drezno 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-mieszkan-po-remontach-drezno/

ID ogłoszenia: 239573d89741d329