€ 14 - 16 brutto/h

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu mieszkań z podstawowym językiem Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 16 marca 2020 18:44

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań. Zatrudnienie fizyczne w Düsseldorf z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 14 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu domów i mieszkań, którą wykonuje się samodzielnie albo w grupie;
  • zadaniem będzie sprzątanie różnych powierzchni zgodnie z wymaganiami, czyli odkurzenie, mycie podłóg, ścielenie łóżek itp.

Wymagania:

  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziany własny samochód oraz prawo jazdy kat. B;
  • brak nałogów;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas;
  • dokładne szkolenie pracownicze
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • niemiecką umowę, która jest bezpośrednio podpisywana z pracodawcą;
  • zakwaterowanie w cenie 200 Eur na mc od osoby;
  • niemiecką umowę o pracę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz rekrutacyjny: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-sprzataczki-przy-sprzataniu-mieszkan-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 1155e6fb73176e94