€ 1650 euro/m-c brutto

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu pralinek bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 5 marca 2017 03:44

Możliwość podjęcia zatrudnienia w zakładzie z Essen dla osób bez znajomości języka. Od zaraz propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu oraz zdobieniu czekoladek.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1650 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kontroli jakości oraz pakowaniu produktów do plastikowych opakowań w ostatnim etapie produkcji czekoladek
  • pracownicy ze zdolnościami artystycznymi będą mieli za zadanie rysowanie wzorów oraz umieszczanie orzechów na pralinkach

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej
  • zręczność oraz dokładność
  • zmysł estetyczny
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra organizacja
  • możliwość wyrabiania norm dziennych i godzinowych

Oferujemy:

  • miejsc do zamieszkania w cenie 150 euro za miesiąc oraz opłaty
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość brania nadgodzin
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz na okres próbny, z możliwością stałej współpracy
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie/ozdabianie-pralinek/03/2017”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-pralinek-essen/

ID ogłoszenia: 97058b4d5302fe6b