€ 8,50

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu owoców bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 11 stycznia 2015 21:18

Przetwórnia ze Stuttgartu poszukuje pakowaczy od zaraz do pracy w Niemczech przy sortowaniu-pakowaniu owoców na linii produkcyjnej. Ogłoszenie bez języka niemieckiego na okres minimum 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz-sortowacz
Zarobki: 8,50 euro brutto/h
Liczba miejsc: 8
Miejsce pracy: Stuttgart

Zadania:
– prosta manualna praca fizyczna przy sortowaniu owoców na linii produkcyjnej
– pakowanie owoców do skrzynek, zabezpieczenia do magazynowania

Wymagania:
– chęci, sprawność fizyczna, wysoka motywacja
– umiejętność pracy pod presją czasu przy przesuwającej się taśmie produkcyjnej
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– dyspozycyjność na minimum 3 najbliższe miesiące
– preferowane osoby z własnym samochodem
– możliwe wspólne zatrudnienie dla grup

Oferujemy:
– atrakcyjną pracę tymczasową w Niemczech za pośrednictwem agencji
– płatne zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu mieszkania na wynajem
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– dla najlepszych dwóch pracowników pracodawca przewiduje stałe zatrudnienie bez pośrednictwa agencji
– oferujemy wsparcie przy wszystkich formalnościach związanych z legalnym zatrudnieniem na terenie Niemiec
– opieka polskiego brygadzisty będzie zapewniona na miejscu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: MS/06/15

CV w języku niemieckim (preferowane) lub po polsku.

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 65954b1d67d6a053

6 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu owoców bez języka Stuttgart”

  1. Witam jestem 46letnim emerytem w sile wieku z chęcią podejmę się pracy za granicą. Posiadam doświadczenie w ogrodnictwie i ma prosukcji nie boje się pracy proszę o odpowiedź moj nr tel 698 578 106. Dziękuję wieslaw

  2. pietrucha94 na 12 stycznia 2015 @ 14:15

    Jestem zainteresowany z kolegą państwa ofertą pracy. Pracowaliśmy na produkcji w Holandii w zakładach mięsnych „Van Loon” na taśmie produkcyjnej. nr;518 278 528

  3. Krystian Adolf na 12 stycznia 2015 @ 17:17

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowany pracą w Waszej firmie .
    Mogę zacząć od zaraz.
    Proszę o kontakt.
    tel. 728863712

    Pozdrawiam

  4. Witam. Wraz z kolegą jestem zainteresowany ofertą. Możliwość jak najszybszego wyjazdu. Proszę o kontakt 516 654 756

  5. Radosław P. na 14 stycznia 2015 @ 08:30

    Witam.
    Mam 22 lata, silny, wytrzymały fizycznie.
    Jestem zainteresowany tą pracą.
    Proszę o kontakt pod nr tel 513-395-432

  6. fiatlb@wp.pl na 17 stycznia 2015 @ 12:42

    Witam jestem zainteresowany ilość osób 2 (para) 27 i 26 lat. Dojazd własnym transportem.
    kontakt fiatlb@wp.pl 607472500