€ 10,60 euro na godzinę brutto

Niemcy praca od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 22 września 2016 13:06

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zakład z Kolonii poszukuje osób do zatrudnienia bez znajomości języka niemieckiego od zaraz z atrakcyjną stawką godzinową.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Kolonia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,60 euro za godzinę brutto plus premia

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu perfum do kartonowych pudełek
  • do zadań pracownika będzie należało rozpakowywanie dostaw, monitorowanie jakości oraz montowanie zabezpieczeń przed kradzieżą, a następnie foliowanie i etykietowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • zdolność pracy na czas
  • dostępność od zaraz
  • uzdolnienia manualne
  • dokładność i precyzja wykonywanej pracy
  • obowiązkowość i sumienność

Oferujemy:

  • mieszkanie oferowane przez pracodawcę w cenie 150 euro miesięcznie plus media
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • wsparcie polskich rezydentów
  • umowę na czas określony na warunkach niemieckich
  • system premiowy za osiąganie dobrych wyników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z cv, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres: neuearbeit[at]berlin.com z dopiskiem: „Pakowanie perfum,Niemcy”. W wiadomości prosimy umieścić zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 33857e2672f687ec