€ 1000 netto

Niemcy praca od zaraz – Opiekunka osoby starszej w Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Opublikowany: 18 czerwca 2013 00:25

Ogłoszenie fizycznej pracy od zaraz w Niemczech dla opiekunki osoby starszej w Bielefeld.  Oferta z zakwaterowaniem i wyżywieniem (bezpłatnym) dla osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego i wiekiem powyżej 40 lat.

Stanowisko: opiekunka osoby starszej.

Miejsce pracy: Bielefeld
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Wynagrodzenie: 1000€ netto/m-c

Obowiązki:
– dbanie o podopiecznego (codzienna higiena ciała, podawanie posiłków, leków, wychodzenie na spacery, czytanie, rozmowy)
– dbanie o gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie)

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego- WARUNEK KONIECZNY!
– wiek powyżej 40 lat
– osoba niepaląca

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie
– dodatkowe ubezpieczenie
– zakwaterowanie i wyżywienie na koszt podopiecznego

Osoba podopieczna to Pan w wieku 89 lat mieszkający sam w domu z ogrodem. Podopieczny choruje na Parkinsona i nie trzyma moczu.

Prosimy o zgłoszenia osób spełniających wymagane kryteria z zamieszczonym numerem telefonu.
Mile widziane osoby posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą lub gotowe do jej założenia (zwracamy koszt związany z księgowością).

+48535222961

rekrutacja@propersonal.pl

Renomowana agencja pracy ProPersonal ( numer rejestru 8760)

ID ogłoszenia: 98151bf0b4b71747

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: rekrutacja
  • Zarejestrowany od: 3 czerwca 2013

Inne przedmioty dodane przez rekrutacja

Ostatnie przedmioty dodane przez rekrutacja »