€ 11,20-13,50 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji kosmetyków 2017 bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 15 września 2017 00:34

Poszukujemy chętnych do podjęcia zatrudnienia w fabryce kosmetyków z Berlina. Od zaraz praca w Niemczech na produkcji i przy pakowaniu dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 11,20 do 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na nadzorowaniu procesów produkcji kosmetyków
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się ustawianiem pustych opakowań na taśmie w celu ich napełnienia
  • zadaniem pracownika będzie także pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie
  • brak nałogów
  • zdolność pracy w zespole
  • pracowitość i zaangażowanie
  • szybkie nabywanie umiejętności

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • pomoc w negocjacji warunków przy przedłużeniu współpracy
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach o dobrym standardzie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „kosmetyki naturalne Berlin 08/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-berlin/

ID ogłoszenia: 16259ba7f80c08ad