€ 7, 42 Brutto/h

Niemcy praca od zaraz na produkcji Dannenberg filetowanie piersi kurczaka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dannenberg
  • Opublikowany: 6 listopada 2013 20:14

Poszukiwane osoby na produkcję żywności w Dannenberg. Sezonowa praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy filetowaniu piersi z kurczaka dla kobiet od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Dannenberg

Płaca: 7, 42 Brutto/h

Praca dla kobiet

Termin: praca dostępna od 11.11.2013 do 11.01.2014

Zadania:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie praca przy linii produkcyjnej przy filetowaniu piersi kurczaka

Oczekujemy:

  • doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji przy filetowaniu piersi
  • obowiązujące ubezpieczenie społeczne w Polsce ( tak jak: ZUS, KRUS, ubezpieczenie jako członek rodziny)
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Niemieckie zatrudnienie
  • zamieszkanie- koszt 120 euro miesięcznie
  • zagwarantowane 40 h pracy w tygodniu plus dla chętnych możliwość pracy w nadgodzinach
  • odzież roboczą
  • szkolenie przed podjęciem pracy

Aplikacja:
Aplikację która zawiera CV, informacje o ubezpieczeniu, aktualne zdjęcie oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na adres:
praca@agencjapracy-polonica.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-dannenberg-od-zaraz-id197620.html

ID ogłoszenia: 553527a06e29ba9e

2 komentarze na “Niemcy praca od zaraz na produkcji Dannenberg filetowanie piersi kurczaka”

  1. ada123456789 na 7 listopada 2013 @ 13:55

    witam jestem zainteresowany prosze o kontakt
    015145349647
    Pozdrawiam

  2. Poczytajcie sobie o tej pracy na mypolacy.de w zakładce „uwaga oszust’

    Od administracji: legalna agencja pracy kogoś oszukała? Można prosić jakiś konkretny dowód?