€ 1650-1860 euro brutto za miesiąc

Niemcy praca od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 8 marca 2017 01:13

Od zaraz zatrudnimy osoby do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie ze Stuttgartu. Atrakcyjne ogłoszenie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień w hurtowni.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: wynagrodzenie wynosi 1650 euro/m-c brutto, z dodatkami i premiami pensja można zarobić 1860 euro

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV – telewizorami, głośnikami, odtwarzaczami oraz zestawami audio
  • głównym zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się układaniem produktów na palety oraz transportowaniem na rampy
  • obowiązki będą wykonywane z użyciem skanera oraz wózka ręcznego

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć i motywacja do pracy
  • dobra organizacja
  • samodyscyplina
  • zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • szansę rozwoju zawodowego
  • możliwość odbycia kursu na wózki widłowe
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania
  • opiekę rezydenta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: magazyn-RTV/03/2017

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-ze-sprzetem-rtv-stuttgart/

ID ogłoszenia: 64958bf4e674260f