€ 8-14 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz na budowie przy wykończeniach bez języka Gelsenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gelsenkirchen
  • Opublikowany: 27 lipca 2018 22:01

Chętnie zatrudnimy od zaraz na budowie w Gelsenkirchen przy remontach i wykończeniach. Propozycja pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka przy malowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: pracownik budowlany przy wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Gelsenkirchen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 8 do 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy remontach i wykończeniach nowych obiektów
  • pracownik będzie zajmował się m.in. malowaniem, tapetowaniem, szpachlowaniem, montażem regipsów, układaniem płytek oraz wstawianiem okien i drzwi

Wymagania:

  • brak uzależnień, szczególnie od alkoholu
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • własna działalność gospodarcza
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane własne zamieszkanie
  • zaangażowanie
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • pracę na stabilnych warunkach
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • dojazdy do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie w sprawach formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą strony:

Praca Niemcy od zaraz na budowie bez języka przy wykończeniach-remontach, Gelsenkirchen

ID ogłoszenia: 4165b5b764dca3a5