€ 1800-2300 euro/m-c netto

Niemcy praca od zaraz na budowie przy rozbiórkach i wyburzeniach Mainz 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mainz
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 00:18

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na budowie. Aktualne ogłoszenie zatrudnienia 2018 w Mainz przy rozbiórkach i wyburzeniach obiektów budowlanych.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Mainz, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa, około 1800 – 2300 za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się rozbiórkami, wyburzaniem oraz demontażem obiektów budowlanych
  • czynności będą wykonywane z użyciem narzędzi i elektronarzędzi
  • zadaniem pracownika będzie demontaż sprzętów, wynoszenie gruzu, segregacja odpadów, oraz prace porządkowe na placu budowy

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • preferowane są osoby młode
  • własny samochód
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia budowlanego, najchętniej przy rozbiórkach
  • sumienność i pracowitość
  • szybkie wykonywanie zadań
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zaplecze socjalne
  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o niemiecką umowę
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na dłuższy okres od poniedziałku do piątku
  • dużą liczbę godzin, około 180 miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

m.gorecka@corona-silesia.pl

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: 666 341 518

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-na-budowie-przy-wyburzeniach-i-rozbiorkach-od-zaraz-mainz/

ID ogłoszenia: 9915a5e2fbf87b6f