€ do ustalenia

Niemcy praca od zaraz na budowie bez znajomości języka docieplenia Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 15 września 2017 00:29

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz na budowie z Ulm. Aktualna praca w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka przy dociepleniach oraz malowaniu i tynkowaniu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Ulm, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na montowaniu dociepleń budynków
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się nadkładaniem styropianu oraz siatki
  • do obowiązków pracownika będzie należało tynkowanie oraz malowanie fasad
  • zadania odbywają się na rusztowaniach, czasami wymagane jest jego rozkładanie i przestawianie

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia oraz praktyka zawodowa
  • zaangażowanie i pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • preferowane osoby z własną działalnością gospodarczą zarejestrowaną w Polsce lub Niemczech
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka
  • dobre zarobki
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą opcją pracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

015783567970

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-dociepleniach-malowaniu-ulm/

ID ogłoszenia: 62159ba919576523