€ 2,100.00

Niemcy praca od zaraz – Mechanik Maszyn Budowlanych i Rolniczych

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 lutego 2013 01:41

Od zaraz – oferty pracy w Niemczech dla mechaników maszyn budowlanych i rolniczych (Erlangen, Mannheim, Nurnberg, Hamburg)

Dla niemieckiego pracodawcy, poszukujemy:
Mechaników Maszyn Budowlanych i Rolniczych
Miejsce pracy: Niemcy – Erlangen, Mannheim, Nurnberg, Hamburg
Termin wyjazdy: od zaraz

Obowiązki:
• Konserwacja, utrzymanie w należytym stanie oraz naprawa maszyn, urządzeń przemysłowych
• Nastawianie, przebudowa i obsługa maszyn
• Nadzór procesu produkcyjnego

Wymagania:
• Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie zawodowe min. 1 rok
• Mile widziane prawo jazdy, własny samochód
• Mile widziana umiejętność spawania

Niemiecki pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
• Praca na pełny etat plus nadgodziny i dodatki za nadgodziny i pracę w dni wolne
• Miesięczne wynagrodzenie 2.100 euro netto na rękę
• Zagwarantowanie narzędzia do pracy
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Odpłatne zakwaterowanie
• Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
– CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
– Kopie: świadectw szkolnych, dyplomów i ew. świadectw pracy, innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: MECHANIK MASZYN

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

ID ogłoszenia: 365123d2a88d185