€ 8,19/h

Niemcy praca od zaraz jako pomocnik – produkcja spożywcza (Cham)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cham
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2013 00:17

Agencja zatrudnienia posiada aktualne oferty pracy w Niemczech przy produkcji spożywczej na stanowisko pomocnika od zaraz w miejscowości Cham. Ogłoszenie adresowane do osób ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Cham (Południowo-wschodnie Niemcy)
Wynagrodzenie: 8,19 euro za godzinę brutto

Obowiązki:
Do zadań pracownika produkcji będzie należała praca przy produkcji spożywczej serów. Obowiązkiem pracownika będzie wsparcie procesów produkcyjnych w zależności od polecenia brygadzisty.

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej
– minimum podstawowe wykształcenie

Oferujemy:
– pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 8,19 euro/h brutto

Numer referencyjny: 50/SPOŻ/DE/13

German-Polish Job Center,

nr agencji 7135

Sienkiewicza 38, 90-009 Łódź

tel.: 42 207 09 70

email: rekrutacja@gpjc.eu

ID ogłoszenia: 390517086dec6330