€ od 12,50 brutto/h

Niemcy praca od zaraz jako pomoc kuchenna bez języka w restauracji Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Opublikowany: 14 lipca 2022 19:52

Restauracja z Bonn potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka jako pomoc kuchenna. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: od 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomoc kuchenna w restauracji międzynarodowej;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przygotowywanie składników;
  • wykonywanie zadań zlecanych przez kierownika zmiany lub kucharza;
  • włączanie zmywarek, praca na zmywaku oraz wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • wielozadaniowość;
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 08/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-jako-pomoc-kuchenna-od-zaraz-restauracja-z-bonn/

ID ogłoszenia: 4962d05a7303f18