€ 2400-3200

Niemcy praca od zaraz jako elektryk budowlany – przemysłowy 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2019 22:39

Agencja personalna dla swojego kontrahenta poszukuje obecnie elektryków budowlanych i przemysłowych do podjęcia pracy w Niemczech przy montażu instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.

DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit
Elektryk Budowlany:
ZAKRES OBOWIAZKOW:
wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
montaż gniazdek, przełączników oraz inne prace elektryczne
dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:
doświadczenie w pracy jako elektryk (mile widziane posiadanie doświadczenie zawodowego w pracy w Niemczech)
wykształcenie kierunkowe
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
możliwość wyjazdu własnym samochodem mile widziana
ELEKTRYK – MONTER SZAF STEROWNICZYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Wykonywanie instalacji elektrycznych na podstawie rysunku technicznego
• Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

WYMAGANIA:
• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka
• Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie elektryka
• KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego
• Aktualne uprawnienia SEP
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:
• Stala niemiecka umowe o prace
• Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich zakładach
• Pełny pakiet socjalny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Organizujemy zakwaterowanie
• NIE PROWADZIMY ZEITKONTA

ID ogłoszenia: 4525cadd76d62137

Brak tagów