€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz dla par bez znajomości języka Hamburg na produkcji czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 1 czerwca 2015 01:22

Aktualne ogłoszenie  pracy w Niemczech w fabryce na produkcji czekolady. Ogłoszenie z Hamburga przeznaczone dla par od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Pracownik na tym stanowisku odpowiada za obsługiwanie maszyny produkcyjnej. Maszyna którą osoba zatrudniona będzie obsługiwać odpowiada za podgrzewanie mieszkanki kakaa i mleka.
  • Do zadań należeć będzie również dbanie o składniki oraz kontrola jakości procesu produkcji.
  • Obowiązkiem będzie prowadzenie prac porządkowych lub pakowanie czekoladek.
  • Zadania zależne od aktualnego zapotrzebowania.

Oczekiwania:

  • znajomość zasad BHP
  • duża samodzielność
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • dobra kondycja, ogólna sprawność fizyczna
  • konieczne jest posiadanie książeczki z sanepidu
  • zaletą będzie język niemiecki
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji wyrobów czekoladowych

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie dla par
  • opieka polskiego rezydenta na miejscu
  • wsparcie w dopełnieniu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • przyjazne warunki pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres: dringende@europe.com
W tytule należy wpisać: produkcjaczekoladek/06/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-dla-par-hamburg/

ID ogłoszenia: 89556b97203e6e5

2 komentarze na “Niemcy praca od zaraz dla par bez znajomości języka Hamburg na produkcji czekolady”

  1. produkcjaczekoladek/06/15 na 4 czerwca 2015 @ 16:20

    Dzień dobry
    jesteśmy zainteresowani pracą przy produkcji czekoladek
    Jesteśmy ojciec w wieku 49 lat oraz syn w wieku 26 lat.
    prosimy o kontakt na adres mailowy

  2. Witam,
    mam 21 lat, znam jezuk angielski bardzo dobrze oraz niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    Czy oferta jest jeszcze aktualna. Prosze o wiadomość zwrotna na mail. sylwia1114@vp.pl.
    dziękuję i pozdrawiam.