€ 0

Niemcy Praca od zaraz dla MALARZY budowlanych – Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 20 maja 2013 00:40

Ogłoszenie dotyczy pracy w Niemczech w budownictwie na stanowisku malarza na terenie miasta Stuttgart. Oferta adresowana do pracowników z doświadczeniem zawodowym oraz znajomością języka niemieckiego/

Stanowisko: Malarz

Miejsce pracy: Niemcy Stuttgart

Jeśli szukasz STABILNEGO ZATRUDNIENIA u WIARYGODNEGO i SPRAWDZONEGO PRACODAWCY

Wymagania:

  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej
  • KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Prawo jazdy, własny samochód

Obowiązki:

  • Malowanie pomieszczeń i ścian fasadowych
  • Lakierowanie drzwi, okien i ram drzwiowych
  • Szpachlowanie, ścieranie, gruntowanie
  • Mile widziane dodatkowe umiejętności

Oferta pracodawcy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Miesięczne wynagrodzenie brutto: ok. 2.000 euro
  • Plus ok. 600 euro netto rozłąkowego na rękę
  • Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
Prosimy przesyłać na adres email:
malarz@koncepcja.eu
z dopiskiem w temacie maila: Malarz

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców.

ID ogłoszenia: 1005197b0eb346c6