1950 Brutto €

NIemcy praca od zaraz dla kierowcy kat. C, Hamm 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Lista: 30 sierpnia 2019 00:21

W rejonie Hamm od zaraz propozycja podjęcia atrakcyjnej pracy w Niemczech w firmie transportowej na stanowisku kierowcy kat. C. Zatrudnienie przy rozwożeniu towarów różnego typu.

Watzlawek GmBH & Co. KG Transport und Logistik

Duza, niemiecka firma transportowa, specjalizujaca sie w planowaniu i realizacji kompleksowych zlecen przewozowych poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy kategorii C do rozwozu pieczywa.

Opis stanowiska pracy

- praca od godziny 2-3 rano do 12-13,
- przestrzeganie czasu prowadzenia pojazdu;
- staranne obchodzenie sie z pojazdem;
- zgłaszanie wszelkich szkód i usterek;
praca 5 dni w tygodniu

Wymagania stawiane kandydatom

- wazne prawo jazdy kategorii C z wpisem kodu 95
- karta kierowcy;
- kurs na przewóz rzeczy;
- badania lekarskie i psychologiczne;
- gotowosc do nauki
- motywacja do pracy.

Oferujemy

- miesięczne wynagrodzenie od 1950€ brutto;
- diety: 6€/12€;
- dodatki do pracy w nocy
- możliwość pracy w warsztacie firmy w soboty;
- terminową wypłatę wynagrodzenia;
- niemiecka umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
- mozliwosc zakwaterowania

Osobom zainteresowanym wszelkich informacji udzielamy w jezyku polskim pod podanym ponizej numerem telefonu.
0048574595115

ID Ogłoszenia: 555d5bb06398973

32 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: Watzlawek Trans

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez Watzlawek Trans »