€ 11,25 brutto/h

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 28 lutego 2019 17:17

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków. Ogłoszenie z Kolonii aktualne od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę oraz ciekawe warunki finansowe.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3, obecnie nie ma miejsc dla par.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca manualna przy taśmie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości zegarków oraz drobnej biżuterii;
  • obowiązkiem pracownika będzie też pakowanie produktów, czyli wkładanie ich do pudełek, które są wyłożone atłasem razem z kartą gwarancyjną i certyfikatem autentyczności.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • możliwość natychmiastowego podjęcia zatrudnienia w Niemczech;
  • rzetelne, odpowiedzialne oraz zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • dokładne wypełnianie powierzonych zadań;
  • sumienność oraz skrupulatność;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w Niemczech;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia;
  • darmowe przejazdy do i z pracy;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/03/19 należy wysłać na adres: arbeitbeiuns_marzec@fastmail.de

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-zegarkow-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 5755c7800a937ce5