€ do ustalenia

Praca Niemcy na produkcji bez znajomości języka niemieckiego od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sassnitz
  • Opublikowany: 1 października 2013 23:15

Przetwórnia rybna poszukuje pracowników na produkcję w Sassnitz od zaraz. Oferta pracy w Niemczech przy filetowaniu, pakowaniu ryb bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Sassnitz, Niemcy

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca na produkcji przy linii produkcyjnej polegająca na filetowaniu oraz pakowaniu ryb.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • swobodna umiejętność korzystania z maszyn do filetowania ryb

Oferta:

  • dobra pensja
  • zagwarantowane lokum na koszt pracodawcy
  • możliwość awansu

Aplikacja:

  • Osoby które spełniają powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: m.stadler@beetsma.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20d1i5/

ID ogłoszenia: 973524ae84f12ee6

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na produkcji bez znajomości języka niemieckiego od zaraz”

  1. pracownik produkcji,od zaraz,bez języka na 5 października 2013 @ 13:12

    Pilnie szukam pracy.Prpsze o kontakt.tel.608-512-343