€ 1400 euro/mc brutto

Niemcy praca na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 6 marca 2016 19:26

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie na produkcji kosmetyków przy napełnianiu tubek kremem lub balsamem do ciała.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 1400 euro/mc brutto

Zadania:
– należy napełniać tuby odpowiednią mieszanką
– kontrolowanie jakości wyrobów
– dbanie o szczegóły takie jak odpowiednie dokręcenie produktu
– czynności wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:
– szybkość, niezawodność, punktualność
– dobre zorganizowanie
– wywiązywanie się z obowiązków
– dostosowanie się do grafiku
– możliwość współpracowania w grupie
– dobre nastawienie
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy zamieszkanie w cenie 150 euro (płatne co miesiąc)
– pracę już od zaraz
– możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego
– zdobycie nowego doświadczenia
– podpisanie niemieckiej umowy o pracę na dobrych warunkach
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Niemcy na produkcji kosmetyków, Berlin 2016.

Źródło:

ID ogłoszenia: 8956dc5462c8fcb

3 komentarze na “Niemcy praca na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Berlin od zaraz”

  1. Praca fizyczna. na 13 marca 2016 @ 14:19

    Witam.
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.
    Poz.

  2. na produkcji kosmetykow,Berlin 2016 na 16 marca 2016 @ 08:02

    Witam chcialabym podjadz z wasza firma wspolprace mam doswiadczenie w pracy na magazynach. posiadam sztoje kl jak i niemieckie ubezpieczenie , mam takze mozliwosc zamieszkania w berlinie od zaraz

  3. MONIKA L. na 18 maja 2016 @ 20:52

    witam, jestem zainteresowana podjęciem współpracy z waszą firmą, w załączeniu przesyłam CV, POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDŻ