€ 9,50 euro/h brutto

Niemcy praca na produkcji koncentratu pomidorowego bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 20:55

Chętnie zatrudnimy Polaków do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta ze Stuttgartu od zaraz na produkcji koncentratu pomidorowego. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik wykonuje wszystkie czynności produkcyjne polegające na wytarzaniu koncentratów pomidorowych, soków czy keczupów. Należy dokładnie sprawdzać jakość produktów, sortować owoce oraz pakować gotowe produkty.

Wymagania:
– należy dobrze zarządzać czasem pracy
– szybkość uczenia się
-dobre zdrowie
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP panujących w firmie
– odpowiedzialne podejście do zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę

Oferujemy:
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– dobre wynagrodzenie
– wdrożenie w system działania firmy
– najlepszym pracownikom zaoferujemy przedłużenie umowy
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać w formie CV + zdjęcie na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Niemcy praca na produkcji koncentratu Stuttgart.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-produkcja-koncentratu-od-zaraz-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 865566f19fc3d57e