€ 8,19 euro godzina

Niemcy praca na produkcji części Leverkusen dla pary

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Opublikowany: 6 października 2013 22:19

Firma produkująca części samochodowe z Leverkusen poszukuje osób na produkcję. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy składaniu, pakowaniu i paletowaniu elementów.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Leverkusen, Niemcy

Płaca: 8,19 euro godzina

Uwaga: Praca dla pary

Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej części samochodowych. Praca przy składaniu, pakowaniu i paletowaniu. Do obowiązków należeć mogą też inne prace pomocnicze zlecone przez pracodawcę.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • posiadanie własnego auta

Oferta:

  • zakwaterowanie zapewnione koszt 50 euro miesięcznie
  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • płaca w wysokości: 8,19 euro godzina

Aplikacja:
CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres:
info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/para-do-pracy-przy-produkcji-w-leverkusen-id194693.html

ID ogłoszenia: 8045251cf974c760