€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami zbieranie zamówień, sortowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 5 listopada 2013 22:28

Niemiecki magazyn z zabawkami poszukuje pracowników fizycznych. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy komisjonowaniu, sortowaniu i kontroli jakości zabawek.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Niemcy

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca na magazynie z zabawkami przy zbieraniu-kompletowaniu zamówień.
  • Do zadań będzie należało sortowanie oraz wykonywanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • Obowiązkowo: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • elastyczność i dyspozycyjność
  • posiadanie prawa jazdy
  • chęć do pracy, odpowiedzialność, pracowitość

Oferta:

  • praca w młodym zespole
  • dobre warunki zatrudnienia
  • pomoc przy zamieszkaniu

Aplikacja:
Chętne osoby zapraszamy do przesyłania CV: [ogłoszenie wygasło]

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-niemcy-id197633.html

ID ogłoszenia: 428527957f173271