€ 12 brutto/h

Niemcy praca 2019 na magazynie z zabawkami od zaraz bez znajomości języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 18 lutego 2019 21:17

Ogłoszenie 2019 aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami. Pracodawca z Poczdamu poszukuje również osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na magazynie hurtowni z zabawkami oraz artykułami dla dzieci;
  • kompletowanie zamówień zgodnie z listą albo za pomocą skanera;
  • dbanie o czystość na magazynie, pilnowanie stanów oraz wprowadzanie danych do komputera;
  • rozładowywanie, załadowywanie, ale też pakowanie i wysyłanie towarów.

Wymagania:

  • nie wchodzenie w konflikty;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dużym atutem będzie znajomość j. niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • szybkość i energiczność;
  • zdyscyplinowanie;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc na miejscu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • za pracę w godzinach nadliczbowych dodatek w wysokości +25%;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:

CV, LM, zgodę na przetwarzanie danych osobowych wraz z podaniem tytułu:

„Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019” należy przesłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-poczdam/

ID ogłoszenia: 785c6af83ca66a6