€ 8,80 euro brutto/h

Niemcy praca na magazynie z zabawkami bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 02:29

Hurtownia zabawek z Berlina poszukuje Polaka bez znajomości języka niemieckiego do zbierania zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto/h

Czas: od zaraz

Obowiązki:

  • Ogłoszenie dotyczy zatrudnienia na magazynie dużej hurtowni zabawek. Pracownik przydzielony będzie do wykonywania wszelkich prac magazynowych. Do zadań należeć będzie między innymi zbieranie zamówień i pakowanie towaru.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest obowiązkowa
  • dobre zorganizowanie
  • punktualność
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracodawca oferuje początkowo umowę na 3 miesiące, osoby które się sprawdzą będą mogły zatrudnić się na stałe
  • pracodawca odprowadza składki oraz opłaca ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: Magazyn.05.2015

Arbeiteinstellen – agentur für arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 4055416a88ca0e0

3 komentarze na “Niemcy praca na magazynie z zabawkami bez znajomości języka od zaraz Berlin”

  1. witam,jestem zainteredowany praca lecz mam pytanie jak wyglada sprawa z zakwaterowaniem?

  2. Szanowni Państwo,

    w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne z przesyłam dokumenty aplikacyjne. Zapraszam do zapoznania się z nimi oraz
    rozpatrzenia
    mojej kandydatury na to stanowisko.

    Pozdrawiam serdecznie
    Tomasz Godlewski

  3. Witam Państwa.

    Posiadam 6 letnie doświadczenie w pracy na magazynie , uprawnienia na wózki widłowe , komputer , programy magazynowe oraz obieg dokumentów magazynowych nie stanowią dla mnie problemu. Pragnę na dłużej związać się z firma w której zostanę zatrudniony a najlepiej osiedlić się na stałe w Niemczech.

    Pozdrawiam.
    Tel. 608-337-910