€ do ustalenia

Niemcy praca na magazynie w hurtowni zabawek od zaraz Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Opublikowany: 8 grudnia 2013 23:11

Hurtownia zabawek z Darmstadt poszukuje pracowników fizycznych na stanowisko Komisjoner. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy komisjonowaniu, pakowaniu, skanowaniu.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce: Darmstadt, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca na magazynie w hurtowni zabawek.
  • do zadań pracownika należeć będzie obsługiwanie skanera elektronicznego, komisjonowanie i zbieranie produktów na magazynie.
  • Pracownik będzie odpowiadał za obsługiwanie systemu na magazynie
  • Obowiązkiem będzie pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz, najlepiej od 09.12.2013
  • posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie auta i możliwość przyjechania nim do pracy.

Oferta:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie zagwarantowane
  • ubezpieczenie, składki emerytalne

Aplikacja:
Telefonicznie: 12 661 64 00

Lub można wyslać wiadomość z CV z dopiskiem: Komisjoner/Niemcy na adres: rekrutacja@zeitmann.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-2130764.html

ID ogłoszenia: 38452a4ac3bd8eee

3 komentarze na “Niemcy praca na magazynie w hurtowni zabawek od zaraz Darmstadt”

  1. edyta chmielewska na 9 grudnia 2013 @ 06:48

    Witam,jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.

  2. Krzysztof na 9 grudnia 2013 @ 10:39

    witam jestem zainteresowany oferta pirosze o katakt moj e-mail justynafilipek3@gmail.com

  3. witam jestem zainteresowany waszą ofertom pracy to jest mój numer tel +48 724-737-969