€ do ustalenia

Niemcy praca na magazynie przy zbieraniu zamówień Baden-Württemberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baden-Wurttemberg
  • Opublikowany: 18 listopada 2013 23:26

Magazyn z warzywami i owocami z miejscowości Baden-Württemberg poszukuje pracowników fizycznych. Oferta pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Od pracowników wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Baden-Württemberg

zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • praca na magazynie z owocami i warzywami.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień

Oczekujemy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • chęć do podjęcia pracy fizycznej oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych

Oferta:

  • praca na stałe
  • zagwarantowane ubezpieczenie oraz świadczenia socjalne

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe wymagania zapraszamy do wysyłania swoich CV na poniższy adres:
polen@pse-personal.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/pracownik-magazynowy-zbieranie-zamowien-,540584.html

ID ogłoszenia: 648528a811bca84d

1 odpowiedź na “Niemcy praca na magazynie przy zbieraniu zamówień Baden-Württemberg”

  1. Stefan Smietana na 19 listopada 2013 @ 21:10

    Jestem zainteresowany bo jestem ,dałnem,z piekła.Co wy nato .