€ 1,000.00

Niemcy praca na magazynie od września bez znajomości jezyka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:24

Pracodawca z Niemiec poszukuje osób do pracy na Magazynie w Niemczech. Możliwość podjęcia zatrudnienia na magazynie od września dla osób z Hamburga bez znajomości języka.

Miejsce: Hamburg
Wynagrodzenie: 50 euro/dzień

Zadania: Do zatrudnionych osób będzie należała praca w grupie przy  rozładowaniu i załadowaniu palet. Praca pięć dni w tygodniu. Start o godzinie 7;00, każdego dnia pracy do przygotowania określona liczba palet. Koniec pracy w zależności od szybkości i sprawności grupy

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w grupie- bardzo ważne
  • Jednorazowa opłata w wysokości 50euro za pośrednictwo po pierwszej wypłacie- nie pobieramy pieniędzy przed wypłatą.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę- początkowo na okres 6 miesięcy
  • legalne zatrudnienie
  • Pracę od 9 września
  • praca preferowana dla osób z Hamburga
  • terminową wypłatę wynagrodzenia- 15 każdego mc
  • możliwość pobrania zaliczki co tydzień-50 euro

Aplikacja

Zainteresowane i PEWNE osoby proszę o kontakt na e-mail:   e-mail mikihamburg@wp.pl

ID ogłoszenia: 7925206085bde83d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: mikihamburg
  • Zarejestrowany od: 6 sierpnia 2013

Inne przedmioty dodane przez mikihamburg

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez mikihamburg »