€ 8,75 euro brutto godzina

Niemcy praca na magazynie Kolonia od zaraz bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 29 września 2013 23:09

Magazyn z siedzibą w Kolonii poszukuje pracowników fizycznych. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie od zaraz bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,75 euro brutto godzina

Termin: od zaraz

umowa: czasowa- praca od zaraz do 23.12.2013

Zadania:

  • Praca na magazynie z kosmetykami oraz chemią gospodarczą, polegająca na zbieraniu zamówień.

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • komunikatywna znajomość niemieckiego

Oferta:

  • Pensja w wysokości: 8,75 euro brutto godzina
  • Zagwarantowane około 151 godzin pracy miesięcznie
  • zapewnione zamieszkanie oraz przejazdy do i z pracy- koszt 150 euro miesięcznie
  • pensja wypłacana raz w miesiącu
  • brak możliwości pobierania zaliczek

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres: praca@pracomania.pl
  • telefonicznie: SMS o treści ” Niemcy z niemieckim” pod numer: 509-100-180

Agencja Pracy pracomania.pl – nr certyfikatu 3051
źródło: http://www.pracazagranicaodzaraz.pl/praca-w-niemczech/praca-w-niemczech-od-soboty-z-niemieckim/

ID ogłoszenia: 718524550bc430c7

1 odpowiedź na “Niemcy praca na magazynie Kolonia od zaraz bez doświadczenia”

  1. prosze o kontakt jestem zainteresowany