€ 8 euro /h

Niemcy praca na magazynie dla komisjonera bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 12:08

Proponujemy pracę w Niemczech na magazynie dla komisjonera przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego. Zadania wykonywane będą w systemie pick by voice.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Hamburg

Zarobki: 8 euro za godzinę

Obowiązki:

  • Praca przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień z użyciem systemu pick by voice.
  • Obsługiwanie wózka elektrycznego typu Jungheinrich.
  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie z artykułami spożywczymi.
  • Pracownik będzie dbał o porządek na magazynie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy komisjonera z użyciem systemu pick by voice
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • świadectwa pracy poświadczające doświadczenie
  • podstawowe zwroty do obsługi systemu oraz znajomość liczebników niemieckich od 1-1000
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferta:

  • prac 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie na miejscu
  • wsparcie polskiego koordynatora
Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres:
k.chylinska@castor-logistic.pl w temacie wpisując: Komisjoner

ID ogłoszenia: 91954d34af5dd1b7