€ 1800-2000 euro brutto

Niemcy praca na linii produkcyjnej technik/chemik okolice Lipska od zaraz

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bitterfeld / Wolfen
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:22

Przedsiębiorstwo chemiczne z Lipska w Niemczech poszukuje techników/chemików na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech od zaraz  bez języka niemieckiego dla polaków

Stanowisko: Technik/chemik linii produkcyjnej z doświadczeniem w zawodzie.

Oferujemy:
– pierwsza umowa na 6-miesięczny okres próbny, umowa docelowa na czas nieokreślony
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– praca zmianowa
– miejsce pracy: Bitterfeld / Wolfen (w okolicach Lipska)
– zarobki: 1.800 – 2.000 € brutto/miesiąc, dodatek do urlopu: 50% miesięcznej pensji, dodatek świąteczny 100% miesięcznej pensji
– świadczenia socjalne
– pomoc konsultanta w przygotowaniu dokumentów oraz znalezieniu zakwaterowania w Niemczech
– możliwości rozwoju

Obowiązki:
– obsługa zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych, napełnianie i opróżnianie cystern drogowych i kolejowych, przeprowadzanie analiz laboratoryjnych, konserwacja maszyn i urządzeń

Wymagania:
– znajomość przebiegu produkcji oraz używanych materiałów
– wykształcenie kierunkowe
– uprawnienia do obsługi dźwignic
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– inicjatywa własna
– zdolność pracy w grupie
– niezawodność

Osoby spełniające wymagania proszone są o przesłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego i referencjami lub numerami telefonów do byłych pracodawców na adres: biuro@eucbr.pl

Katarzyna Szeszuła
Tel.: +48 784 495 684 (Pon-Pt 8.00-16.00)
E-Mail: biuro@eucbr.pl

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.
ul. Boh. Getta Warszawskiego 24c/202; 70-302 Szczecin
NIP 852-25-47-865; Regon 320606433;
Tel.: +48 784 495 684, +47 21 37 9771

ID ogłoszenia: 4355229dbbfbd893

1 odpowiedź na “Niemcy praca na linii produkcyjnej technik/chemik okolice Lipska od zaraz”

  1. witam jestem gotowy do pracy z kolegą posiadamy prawojazdy i własny samochód. nr kontaktowy518645269