€ do ustalenia

Niemcy praca na linii produkcyjnej – operator maszyn produkcyjnych kostki brukowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leuterod
  • Opublikowany: 31 lipca 2013 01:14

Fabryka kostki brukowej z Leuterod poszukuje operatora maszyn do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy obsłudze i produkcji. Oferta dla osób sprawnych fizycznie, ze znajomością niemieckiego oraz własnym autem.

Stanowisko: operator maszyn produkcyjnych
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Leuterod, Niemcy

Zadania
– praca przy taśmie na produkcji kostki ogrodowej
– praca przy obsłudze linii produkcyjnej
– samodzielna praca i nadzór nad procesem produkcyjnym kostki
– dbanie o zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych

Oferujemy:
– zakwaterowanie w Niemczech
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– stabilne zatrudnienie na warunkach niemieckich
– atrakcyjną stawkę godzinową + dzienną dietę
– po 6 miesiącach, przejście na stałe zatrudnienie bezpośrednio do Pracodawcy
– nasi Koordynatorzy pomagają w załatwieniu wszystkich formalności, Kindergeld, zameldowanie, itp.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– wykształcenie minimum zawodowe
– prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
– sprawność fizyczna
– doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn, służących do produkcji kostki
– doświadczenie w obsłudze węzła betoniarskiego – mile widziane
– doświadczenie w pracy przy produkcji kostki ogrodowej i na linii produkcyjnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

mswieca@cbsbutler.de z dopiskiem „Operator maszyn na linii produkcyjnej – kostka ogrodowa”

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 67951f8566dc7d44