€ do uzgodnienia

Niemcy praca na linii produkcyjnej bez znajomości języka Wernigerode

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wernigerode
  • Opublikowany: 1 września 2014 01:20

Zakład produkcyjny z Wernigerode poszukuje pracowników na linię produkcyjną. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Nr referencyjny: PROD/09/2014

Lokalizacja: Wernigerode

Zarobki: stawka podstawowa plus dodatki 25% za pracę w godzinach dodatkowych i nocnych

Opis zadań:

  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będą prace mające na celu wspierać procesy produkcyjne w zakładzie.
  • Obowiązkiem będzie praca na linii produkcyjnej, pakowanie towarów.
  • Inne zadania które zleci pracodawca

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym będzie mile widziana
  • zdolności interpersonalne
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet
  • szacunek do pracy, punktualność
  • sumienność oraz niezawodność
  • entuzjazm

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy czasowej
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz kwaterę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia, zapewniony druk A1, karta EKUZ

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.
Wiadomość należy przesłać na adres: rekrutacja@mg-central.pl
W tytule prosimy podać numer referencyjny zgłoszenia(znajduje się on u góry ogłoszenia)

źródło:

ID ogłoszenia: 35053ff8cad45f63

4 komentarze na “Niemcy praca na linii produkcyjnej bez znajomości języka Wernigerode”

  1. posiadam doswiadczenie na produkcij to moj numer 723249114

  2. PROD/09/2014

    witam!

    mam na imię Kamil. Jestem zainteresowany pracą w Państwa zakładzie. Jestem osobą dyspozycyjną, uczciwą, punktualną oraz sumienną, mam doświadczenie w pracy na produkcji oraz w zespole.posiadam własny samochód oraz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi. Myślę że bedę odpowiednią osobą na tym stanowisku. Za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby z góry dziękuje.

    TEL 726-104-354

  3. Witam mam na imię HENRYK. Jestem zainteresowany pracą w Państwa Firmie.
    TEL.KONT.664-377-838
    POZDRAWIAM

  4. Witam jestem zainteresowana państwa oferta pracy mój nr 668045844. pracowałam przez 1 rok w Holandii przy produkcji. szukam nowej pracy.