€ ok. 10000 PLN mc

Niemcy praca na budowie od zaraz płytkarz-glazurnik Duisburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 2 lutego 2019 20:48

Aktualna od zaraz propozycja pracy w Niemczech na budowie jako glazurnik-płytkarz przy wykończeniach. Pracodawca z Duisburga zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie oraz atrakcyjne warunki umowy i stabilne zatrudnienie.

Stanowisko: pracownik budowlany – płytkarz/glazurnik.

Lokalizacja: Duiburg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia – ok. 10000 PLN netto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac przy remontach i wykończeniach na budowie przy układaniu płytek ceramicznych;
  • każdy pracownik sam będzie przygotowywał sobie powierzchnię do pracy;
  • dbanie o powierzone pracownikowi narzędzia.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dużym atutem będzie prawo jazdy kat. B, a także posiadanie własnego samochodu;
  • chęci i motywacja do pracy;
  • uczciwość;
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Oferujemy:

  • minimum 10000 PLN netto wynagrodzenia przy wypracowaniu 180 – 200 godzinach;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatne;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • stabilne zatrudnienie;
  • bonus w wysokości 70 Eur za polecenie fachowca.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą, proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

577 511 922 albo 730-850-914.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-plytkarz-glazurnik-duisburg/

ID ogłoszenia: 5855c55eaed27a1b