Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

€ 9 euro brutto /h

Niemcy praca magazyn spożywczy-komisjoner bez znajomości języka Möckmühl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Möckmühl
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 21:53

Poszukujemy pracowników fizycznych na magazyn spożywczy z Möckmühl. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka jako komisjoner przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Möckmühl

Wynagrodzenie: 9 euro brutto za godzinę, dodatek 25% za nadgodziny, 50% – niedziele, 100% za dni wolne od pracy ustawowo

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień z użyciem systemu pick by voice.
  • Komisjonowanie
  • Zdejmowanie towaru z półek
  • Pracownik będzie wykonywał zadania na magazynie w którym panuje temperatura ok. 2 stopniu Celsjusza.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • pracodawca wymaga znajomości niemieckich podstawowym zwrotów
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • obowiązkowość
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • niemieckie warunki pracy
  • zarobki w wysokości ok 1100 euro netto miesięcznie
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • możliwe są również premie
  • pracodawca organizuje zamieszkanie w 2 osobowych pokojach za max. 280 euro miesięcznie od osoby
  • opieka polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości na adres: office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-niemcy-id267519.html

ID ogłoszenia: 80854d78c5466a25

ilość wszystkich wyświetleń: 4004, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.