€ 2600 brutto mc

Niemcy praca Köln kierowca kat.B rozwożenie zakupów od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 2 lutego 2019 20:47

Możliwa do podjęcia od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kategorii B przy rozwożeniu zakupów. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: kierowca kat. B – rozwożenie zakupów;

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2600 Euro brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca dla delikatesów, które świadczą usługę zakupów przez Internet;
  • załadowywanie produktów na samochód dostawczy, sprawdzenie trasy i dowiezienie zakupów do klienta;
  • dbanie o auto;
  • pobieranie pieniędzy za zakupy, wydawanie reszty oraz paragonu.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • czynne prawo jazdy kat. B od przynajmniej 2 lat;
  • punktualność;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • wysoka kultura osobista;
  • chęć nauczenia się j. niemieckiego;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie przez pracodawcę;
  • elastyczny grafik;
  • miłą atmosferę.

Aplikacja:

Zgłoszenie ze zdjęciem, najlepiej w języku niemieckim, należy przesłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/02/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-rozwozenie-zakupow-koln/

ID ogłoszenia: 435c55f96694015