€ 0

Niemcy praca Kierowca CE wywrotka bez doświadczenia – podstaw języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kiel
  • Opublikowany: 12 września 2015 13:08

Agencja zatrudnienia za granicą poszukuje kierowców kat. CE do pracy w Niemczech przy przewozie towarów pojazdem typu wywrotka. Oferta z podstawowym językiem niemieckim.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcie pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży transportowej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kierowca CE – wywrotka – bez doświadczenia – podstawy języka
Miejsce pracy: Kiel
Numer referencyjny: KK/HG/W/2015

Opis stanowiska
• kierowanie wywrotką w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
• praca bez systemu,
• praca głównie od poniedziałku do piątku
• przewóz buraków z pola do zakładów przetwórstwa
• transport na trasach krótkobieżnych po Niemczech
• dbałości o narzędzia pracy

Wymagania wobec kandydatów
• znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność ich stosowania
• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy
• gotowość do podjęcia pracy od października, motywacja, odpowiedzialność,

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy
• umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• legalne stałe zatrudnienie
• niemieckie świadczenia socjalne
• pomoc w realizacji formalności m.in. niemieckie ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny, zwrot podatku
• Diety dzienne, wynagrodzenie, nadgodziny, dodatki oraz premie
• Pomoc w realizacji formalności związanych z niemieckim ubezpieczeniem zdrowotnym, pokrywającym koszty leczenia na terenie całej Europy
• Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
• Nocleg zapewniony przez pracodawcę
• Przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
• Zadbany technicznie sprzęt

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres mz@holbern.pl wpisując w tytule KK/HG/W/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Więcej ofert pracy na www.holbern.de

ID ogłoszenia: 98955e93dabec537