€ 0

Niemcy praca jako Spawacz rurociągów TIG 141, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia, Dortmund, Dusseldorf
  • Opublikowany: 8 czerwca 2017 01:52

Firma z Kolonii poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku spawacza TIG 141 przy spawaniu rurociągów ze stali czarnej. Oczekiwana umiejętność korzystania z rysunku technicznego.

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wyposażaniem obiektów w instalacje elektryczne, sanitarne, grzewcze, klimatyzację oraz wentylację.
Z uwagi na ciągły rozwój naszej firmy, poszukujemy specjalistów z branży instalacyjnej.

Obecnie poszukujemy spawaczy rurociągów TIG

Zadania:
– montaż i spawanie rur czarnych metodą TIG
– kontrola wizualna materiału

Wymagania:
– umiejętność spawania metodą TIG rur ze stali czarnej o średnicy od
100 -250
– umiejętność czytania rysunku technicznego izometrycznego
– aktualne certyfikaty spawalnicze
– kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– dokładność, precyzja
– samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
– Legalne zatrudnienie
– Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
– Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
– Zakwaterowanie zapewniane przez nas
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
– Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz uprawnienia na adres info@ketservice.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

ID ogłoszenia: 4935931664cc99c5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Ket Service
  • Zarejestrowany od: 2 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez Ket Service

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Ket Service »