€ do negocjacji

Niemcy praca jako programista – JAVA (J2EE) Developer w Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 28 czerwca 2013 00:56

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla programistów na stanowisko JAVA (J2EE) Developer w miejscowości Bawaria.

Talentica – zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, wiodącego na niemieckim rynku podmiotu z branży usług IT, SAP oraz inżynierii, poszukuje kandydatów na stanowisko:

JAVA (J2EE) Developer
Kod aplikacji: TCI/002/BC/P
Miejsce Pracy: Bawaria

Zadania:

  • praca w Bawarii
  • odpowiedzialność za stały rozwój aplikacji
  • rozwój programów dostarczanych klientom

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w programowaniu NET 3.0 oraz C#
  • doskonała znajomość środowiska JAVA (J2EE)
  • doświadczenie w zakresie programowania
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pomoc przy znalezieniu mieszkania na terenie Niemiec
  • pakiet relokacyjny w wysokości 900 Euro
  • 30 dni płatnego urlopu
  • premia w wysokości 13 pensji
  • wysokie zarobki
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez zdobywanie najnowszych certyfikatów

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres:bogna.czarnecka@manbase.com do dnia 9 lipca 2013 r. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: TCI/002/BC/P

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922

ID ogłoszenia: 61951cbf809bc9ac