€ do ustalenia

Niemcy praca jako pracownik produkcji od zaraz bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 26 czerwca 2013 01:21

Firma przetwórnia tworzyw sztucznych poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego na terenie Augsburga, Darmstadt i Würzburga. Możliwość pracy bez znajomości języka niemieckiego – wówczas wymagany język angielski.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: różne lokalizacje
Zarobki: do ustalenia (niemieckie warunki)

Zadania:
– praca przy taśmie polegające na odbieraniu gotowych wyrobów z maszyn
– wizualna kontrola jakości produktu
– praca przy pakowaniu, oznaczaniu opakowań
– proste prace montażowe

Preferowane umiejętności:
– posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
– zręczność, spostrzegawczość oraz zmysł techniczny
– chęć do pracy w systemie zmianowym
– język angielski lub niemiecki zarówno w mowie jak i piśmie
– umiejętność pracy zespołowej, z jednoczesnym zachowaniem samodzielności
– pracowitość, motywacja, rzetelność

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres co najmniej 1 roku.

Wybrani przez nas kandydaci będą mogli uczestniczyć w kursie jęz. niemieckiego. Udzielimy również wsparcia w przeprowadzce do Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia i możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

[ogłoszenie – nieaktualne]

Zgłoszenia za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego –

ID ogłoszenia: 27951ca282e7ed0a

3 komentarze na “Niemcy praca jako pracownik produkcji od zaraz bez znajomości języka niemieckiego”

  1. Witam,jesteśmy zainteresowani ,razem z kuzynem,ja (Sebastian) 21 lat ,kuzyn (Bartek) 25 lat.Oboje pracowaliśmy przy tego typu i cięższych pracach fizycznych,posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód ,gotowi do wyjazdu od zaraz . 510237202 sebastawia@o2.pl BEZ NAŁOGÓW

  2. WITAM,JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY,PRACOWAŁEM W BRANŻY PRZTWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH PONAD 8LAT,NA STANOWISKU Z-CY BRYGADZISTY.PROSZĘ O KONTAKT,JESTEM GOTOWY DO PRACY OD ZARAZ,mój e-mail:darik1979@wp.pl

  3. lukaszskolasinski na 5 lutego 2014 @ 15:56

    Witam.
    Łukasz 28l. kucharz M-G, posadzkarz-glazurnik, operator wózka widłowego, doświadczenie na stanowisku Magazyniera, doświadczenie jako operator wytłaczarek i wtryskarek, doświadczenie w małej gastronomi, chęć i gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, książeczka san-epid, obsługa komputera, angielski komunikatywny, bez nałogów, sumienny, uczciwy, amatorsko uprawiający sporty siłowe.
    proszę o kontakt e-m@il: luk951753@poczta.fm tel 609458469