€ 11 euro/h brutto

Niemcy praca jako Monter urządzeń chłodniczych i klimatyzacji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baindt
  • Opublikowany: 22 lutego 2013 02:06

Dam pracę – aktualne oferty pracy w Niemczech na stanowisko – monter klimatyzacji i urządzeń chłodniczych na terenie Baindt (Niemcy). Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem oraz minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Obowiązki:
– instalacja urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, sieci wodociągowej
– naprawa oraz konserwacja powyższych elementów

wymagania niezbędne:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub dobra. znajomość j. angielskiego
– min. 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku
– prawo jazdy kat. B

dodatkowe umiejętności:
– umiejętność spawania
– umiejętność montażu wentylacji

oferujemy:
– praca ok. 40 h tygodniowo, ok. 170 h miesięcznie
– wynagrodzenie: 11 eur brutto/h
– darmowe zakwaterowanie

nr referencyjny: dyh/02/2013
region: Niemcy/ Baindt

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o nadsyłanie aplikacji (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: contact@gppeople.pl

Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.

UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

ID ogłoszenia: 2235125ea3e2aab5