€ do uzgodnienia

Niemcy praca produkcja od zaraz jako kontroler jakości obok Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kamenz, Saksonia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:37

Poszukujemy pracownika do pracy w Niemczech (okolice Drezna – Saksonia) na stanowisko kontroler jakości w produkcji. Ogłoszenie od zaraz dla osób ze znajomością języka oraz doświadczeniem w branży samochodowej.

Stanowisko: Kontroler Jakości
Miejsce: Kamenz, Saksonia obok Drezna
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie musiała sprawować kontrolę produktu pod kątem wizualnym oraz do jej obowiązków będzie należało kontrolowanie jakości produktów z użyciem specjalistycznych narzędzi pomiarowych.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kontroler jakości w branży samochodowej lub zbliżonej
  • wykształcenie: minimalnie średnie zawodowe, techniczne

Zapewniamy:

  • pracę blisko polskiej granicy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wraz z dodatkami
  • legalna praca na niemieckiej umowę o pracę
  • mieszkanie oraz częściowe pokrycie kosztów wynajmu przez pracodawcę

Work Service International Sp. z o.o. ul. Gwiaździsta 66 53-332 Wrocław email: praca.niemcy@workservice.pl www: www.workservice.pl
źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kontroler-jakosci-okolice-drezna-1982311.html

ID ogłoszenia: 7695207a284418ce