€ atrakcyjne

Niemcy praca fizyczna w tartaku od zaraz dla mężczyzny – Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 30 czerwca 2013 23:50

Tartak z Ingolstadt poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Niemczech od zaraz – fizyczna praca na terenie zakładu przy załadunku i rozładunku, obsłudze maszyn oraz innych zadaniach związanych z produkcją w tartaku.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Ingolstadt, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– bieżąca praca przy załadunku oraz rozładunku drewna
– obsługa maszyn do obróbki drewna
– inne prace fizyczne na terenie tartaku

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
– znajomość języka co najmniej komunikatywna,
– minimum kilkuletnie doświadczenie przy obsłudze maszyn do obróbki drewna,
– osoby posiadające doświadczenie w pracy w tartaku będą mile widziane,
– Posiadanie własnego auta (osoby z samochodem będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności).

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich (pierwsza na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia),
– Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 12 66 641 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

– CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim)

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Tartak/Niemcy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 25551d0a5790351b

2 komentarze na “Niemcy praca fizyczna w tartaku od zaraz dla mężczyzny – Ingolstadt”

  1. toreto1234 na 1 lipca 2013 @ 15:57

    Dzień dobry jestem 20 latkiem szukającym pracy za granicą dotychczas pracuje przez 2 lata przy produkcji palet i przemyślę drzewnym i obróbce drewna z obsługa formatówki , takera do zbijania palet frezrki piły jestem przyzwyczajony do pracy fizycznej szybko się uczę . bardzo by mi się podoba ta oferta pracy.jestem z okolic wałbrzycha dokładnie Jedlina Zdrój. mój numer tel to 533985776

  2. witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą pracy pracowałem w tartaku 10lat mam doświadczenie przy obsludze maszyn tel 782343922