€ 5 euro netto godzina

Niemcy praca fizyczna w rolnictwie – preferowane pary (gospodarstwo rolne)

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2013 21:58

Dla gospodarstw rolnych poszukujemy pracowników w charakterze robotników gospodarczych. Niemcy praca fizyczna w rolnictwie również dla par. Ogłoszenie aktualne w sezonie 2013.

Stanowisko 1: Robotnik gospodarczy
Stanowisko 2: Stolarz
pensja: 5 euro netto godzina

Zadania: Od naszych pracowników oczekujemy pomocy przy prowadzeniu gospodarstw rolnych. Zadania polegają na wypełnianiu typowych obowiązków w takich gospodarstwach np: praca przy zwierzętach, na polu, ogólna pomoc przy gospodarstwie.

Wymagania:

  • język niemiecki w stopniu dobrym
  • prawo jazdy/traktor
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • pracowitość

Oferta:
Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie

Aplikacja:
CV z tytułem „Rolnictwo” prosimy przesyłać :
praca.niemcy2013@wp.pl
źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/robotnik-gospodarczy-mile-widziane-pary-malzenstwa-rodzenstwo-itp-1992467.html

ID ogłoszenia: 4215212904965255