€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna w hotelu przy sprzątaniu pokoi od zaraz Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 00:25

Hotel 4* z Koblencji pilnie poszukuje pracowników do sprzątania pokoi i saun. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób z doświadczeniem. Pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego- wystarczy angielski.

Stanowisko: Pokojówka

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Koblencja

Liczba wakatów: 1

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie sprzątać w spa oraz zajmować się sprzątaniem pokoi hotelowych
  • Zatrudnienie odbywać się będzie w 4 gwiazdkowym hotelu

Oczekiwania:

  • minimum pół roczne doświadczenie w pracy pokojówki
  • znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego w stopniu dobrym
  • możliwość pracy pod presją czasu
  • dokładność, zorganizowanie,
  • pracowitość
  • szybkie tempo pracy

Oferujemy:

  • umowa na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie na 4 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników po remoncie hotelu
  • zamieszkanie płatne 221 euro w jednoosobowym pokoju oraz bezpłatne 2 posiłki dziennie
  • pełny etat- 5 dni w tygodniu po 8h pracy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV i zdjęciem na adres: r.olejarczyk@wp.pl lub info@picart-personal.pl z dopiskiem: „Pokojowa o. Koblenz”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22j21l/

ID ogłoszenia: 90653fa95e98a98e