€ 6,40 euro netto/h

Niemcy praca fizyczna w gospodarstwie rolnym przy karminiu bydła Schwerin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwerin
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 23:28

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech w rolnictwie przy obsłudze maszyn i karmieniu bydła mlecznego. Zatrudnienie w Schwerin dla Polaków z podstawowym niemieckim.

Stanowisko: Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: Schwerin, Niemcy

Wynagrodzenie: 6,40 euro netto za godzinę

Obowiązki:

  • Obsługiwanie maszyny tzw. paszowozu do karmienia bydła.
  • Prace pomocnicze w gospodarstwie.
  • Obsługiwanie maszyn np.: Radlader.

Wymagania:

  • konieczne jest doświadczenie w pracy na gospodarstwie rolnym i praktyczna zdolność obsługi maszyn
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy krowach
  • dobra sprawność
  • samodyscyplina
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • prawo jazdy kat.T
  • energiczność i chęć
  • gotowość do podjęcia pracy długotrwałej

Oferujemy:

  • praca legalna
  • zapewnione 250 godzin pracy miesięcznie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy kierować na poniżej podany adres:

  • praca@forwork.eu z dopiskiem: Pracownik Gospodarstwa Rolnego – Niemcy, Schwerin

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23b8fa/

ID ogłoszenia: 46054e1232803fb3